желтоқсан 2022
  • сб.
  • жс.
  • 1
  • 2 Студенттік үстел ойындары клубы өз жұмысын бастайды.
    13:00 - Студенттік үстел ойындары клубы қызықты уақыт өткізуге шақырады. Клубта үстел ойындарын ойнап, жаңа таныстар табуға болады. Өткізілу орны: @tokofood.kz (2 қабат) асханасы. Әр жұма сайын сағат 13.00-ден 16.40-қа дейін. Жиындар басқа күндері де өткізілуі мүмкін.
  • 3
  • 4 Астаналық хореографтың заманауи би бойынша шеберлік сыныбы
    14:00 - Барлық тілек білдірушілерді заманауи би бойынша Астаналық хореографтың шеберлік сыныбына шақырамыз. Іс-шара осы жексенбі күні, сағат 14:00-де № 1 корпуста өтеді.
  • 5
  • 6 Америка жайында
    19:00 - Америкаға қалай тегін баруға болады? АҚШ-та жұмыс пен баспана қалай табуға болады? Қайда бару керек және қай жерлерді көру керек? Қанша ақша табуға болады және оған қалай жетуге болады? Осы сұрақтардың барлығына жауап білгің келсе, Work&Travel бағдарламасының қатысушыларымен кездесуге кел. Біз сізді 6 желтоқсан күні 3 корпус, 357 аудиториясында 19.00-де күтеміз.
  • 7
  • 8
  • 9 Тәуелсіздік күніне және ЖОО мерейтойына арналған салтанатты іс-шара мен мерекелік концерт
    15:00 - Студенттермен жұмыс істеу департаменті Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне және М. Қозыбаев атындағы СҚУ-ның 85 жылдығына арналып өткізілетін салтанатты іс-шара мен мерекелік концертке шақырады.
  • 10
  • 11
  • 12 "М. Қозыбаев СҚУ хабаршысы" журналының тұсаукесері
    17:00 - 2022 жылдың 12 желтоқсанында "М. Қозыбаев СҚУ хабаршысы" журналының тұсаукесері өтеді.
  • 13
  • 14 Студенттер арасындағы "Үйрен! Жаса! Әрекет ет!" шығармашылық байқауы
    18:00 - Инженерия және цифрлық технологиялар факультеті студенттер арасында "Үйрен! Жаса! Әрекет ет" байқауын жариялайды.  Сізге университет бойынша навигацияны дамытуға, университеттің бейнесі мен брендін құруға қатысуды, сондай-ақ көңіл-күйді орнататын бейнелерді ойлап табуды ұсынамыз! Университет навигациясы - бұл стильді дизайнның тәуелсіз жарқын элементі бола отырып, ненің қай жерде болу керектігін көрсететін тұтас жүйе. Университеттің имиджі мен бренді университетіміз қандай екендігі, оның даралығы, оған қандай құндылықтар мен принциптер тән екендігі туралы ақпаратты алып жүруі қажет. Біздің Университет - бұл біз күн сайын өмір сүретін үлкен кеңістік. Кез-келген нысанды немесе бейнені қалай орналастыру керектігін ойлап көріңіз, оның міндеті - адамды күлімсірету, жарқын көңіл-күйді сыйлау. Әртүрлі кеңістіктер әртүрлі көңіл-күйді білдіретінін ұмытпаңыз. Конкурстық жұмыстарға қойылатын талаптар ИЦТФ instagram парақшасында жарияланды. Жұмыстарды қабылдау: neli.69@mail.ru 20.11.2022 бастап 14.12.2022 дейін. Конкурстық жұмыстарды жариялау 15.12.2022 ж. дейін.  Байқау нәтижесін шығару 20.12.2022 ж.
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Факультеттер жаңалықтары
F: "Тәуелсіздік—аманаты бабамның"

Қазақстан республикасының тәуелсіздігіне 30 жыл, оқу ордамызға есімі берілген академик, ғалым, тарихшы Манаш Қабашұлы Қозыбаевтың туғанына 90 жыл толу әрі қарай оқу

03 наурыз 2022
МФ: Встреча с сотрудниками Департамента полиции !!!

Прошла встреча с сотрудниками Департамента полиции г.Петропавловска.     әрі қарай оқу

02 желтоқсан 2022
ПФ: СҚО жұмыс берушілері мен түлектерінің бірінші форумы

2022 жылдың 25 қарашасында университет қабырғасында Жұмыс берушілер мен түлектер форумы өтті. Іс-шараны ашқан СҚО Басқарма төрағасы-ректоры. әрі қарай оқу

01 желтоқсан 2022
МФ: Посещение Музея истории СКУ им. М. Козыбаева!!!

Первый курс группы ОМ - 22 посетили "Музей истории СКУ им. М. Козыбаева"                     & әрі қарай оқу

30 қараша 2022
МФ: Дискуссионная площадка «Коррупция в больницах: как денежная благодарность врачам вредит всем пациентам»

Медицинский факультет посетил Дисскусионную площадку на тему  «Коррупция в больницах: как денежная благодарность врачам вредит всем пациент әрі қарай оқу

30 қараша 2022
АФ: Адамгершілік және денсаулық. Жастардың рухани-адамгершілік жағдайы

Бүгін студенттер үшін Орыс Православие шіркеуінің өкілі, діни қызметкер Михаилмен «Адамгершілік және денсаулық. Жастардың рухани-адамгершілік жа әрі қарай оқу

28 қараша 2022
МФ: Сіздерді шын жүректен «DocTalk»- ке шақырамыз!

Баршалықтырыңызға сәлем! Біз дәрігерлер, Солтүстік Қазақстан университетінде медициналық қоғамдастық құрып жатқанымызды қуана хабарлаймыз. Сіздерді шы әрі қарай оқу

24 қараша 2022
АФ: Дүниежүзілік Сапа апталығы

Жыл сайын қарашаның екінші аптасы дүниежүзілік сапа апталығы ретінде атап өтіледі. Агротехнологиялық факультетте «Жоғары мектеп тәжірибесін тара әрі қарай оқу

12 қараша 2022
ПФ: Республикалық «Зерде» ғылыми жұмыстар байқауына қатысу

2022 жылдың 4 қарашасында Әбу Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының қабырғасында 2-7 сынып о әрі қарай оқу

11 қараша 2022
ПФ: Ашық сабақ Бекмурзина А.Б. «Сапа апталығы» аясында

2022 жылдың 7 қарашасында «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының аға оқытушысы Бекмурзина Айнур Бейсенқызы  «Са әрі қарай оқу

11 қараша 2022
Барлығын оқу

Гимнастикалық шоу

Педагогика факультетінің "Дене шынықтыру және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасы "Гимнастикалық шоуға" қатысуға шақырады. Іс-шара №2 спорт залында өтеді.

30.11.2022 17:00