Құттықтаймыз! Жеңілатлетикалық жарыс

Қазанның 1-і М. Қозыбаев атындағы СҚУ-дың 85-жылдығына арналған "Жылдам, Жоғары, Күшті - Бірге!" атты жеңілатлетикалық жарыста  факультеттің ПОҚ және студенттері қатысты. Қорытындылау нәтижелері бойынша ПОҚ арасында: 1 орын - Д.Ю. Кузьменко, студенттер арасында: 1 орын - Иост Никита (ФКС-22 тобы), 2 орын - Черезов Михаил  (ФКС-21 тобы), 2 орын - Бескровных Милана (ФКС-21-2 тобы). Құттықтаймыз!!!

Іс-шараның қонақтары ретінде ДӘТТӘ кафедрасының түлектері Жанат Жақиянов пен Фархат Қыстаубаев болды. Жарыстан кейін лотерея өткізіліп, студенттер мен ПОҚ бағалы сыйлықтарға ие болды.

02.10.2022